Telefon
WhatsApp

Macfarm

Hakkımızda

Firmamız, MacFarm ismi ile 1995 yılından bu yana edindiğimiz tecrübeleri sizlerle paylaşmak amacıyla 2013 yıllında kurulmuştur. MacFarm, kendi markasını en yüksek seviyeye taşımak için sektörün önde gelen firmaları ile iş ortaklıkları yapmaktadır.
Kümes, sera ve büyükbaş hayvancılık, iklimlendirme, yem depolama siloları, kümes ekipmanları, havalandırma, soğutma, aydınlatma, yemleme sistemleri, sulama sistemleri, helezon, elavatörler için çözümler sunar.
Tahıl depolama sistemleri konusunda dünyanın lider kuruluşlarıyla olan iş ortaklıklarıyla beraber üretim teknolojisine verdiği önem ve yüksek kaliteli üretim malzemeleriyle bu alanlardaki çoğu ihtiyaca cevap veren bir kuruluştur.
TS EN ISO 9001- 2015 standartlarına göre bir kalite yönetim sistemi ile sürekli ve etkin bir kuruluş olarak sektördeki yerini 2013 yılından beri korumaktadır.
Üstün kalitede üretimi gerçekleştirilen ürünleri, kalite politikası, satış sonrası hizmet anlayışı ve prensipleri ile Türkiye pazarında markalaşması itibariyle, Türkiye’de elde etmiş olduğu başarıları uluslararası pazara da taşımıştır. Her geçen yıl istikrarlı olarak elde ettiği başarılara, yenilerini eklemeyi hedeflemektedir.

Hakkımızda

TEKLİF FORMU